WHAT
http://what-pasja.prv.pl/

Witamy w phpBB!
http://what-pasja.prv.pl/viewtopic.php?f=2&t=1
Strona 1 z 1

Autor:  admin [ 2021-01-20, 14:09 ]
Tytuł:  Witamy w phpBB!

To jest przykładowy post na tej witrynie phpBB3. Wygląda na to, że wszystko działa prawidłowo. Możesz, jeśli chcesz, usunąć ten post i przystąpić do konfiguracji witryny. Podczas procesu instalacji pierwsze forum otrzymało odpowiedni zestaw uprawnień dla predefiniowanych grup użytkowników – administratorów, botów, globalnych moderatorów, gości, zarejestrowanych użytkowników. Jeśli zamierzasz usunąć pierwsze forum i subforum, nie zapomnij przydzielić uprawnień wszystkim wcześniej wymienionym grupom użytkowników w tworzonych przez ciebie nowych forach i subforach. Zaleca się zmienić nazwę pierwszego forum i subforum i skopiować ich uprawnienia dla nowo tworzonych forów i subforów. Życzymy przyjemnej zabawy z twoją nową witryną phpBB!

Korzystając z systemu automatycznej instalacji skryptów w serwisie PRV.PL otrzymujesz kompletnie skonfigurowany skrypt phpBB. Nie musisz się martwić o ustawienia, typu konfiguracja baz danych, wybór prefiksu itp – nasz system zrobi to za Ciebie.
Do dyspozycji otrzymujesz także gotowe szablony graficzne, dzięki czemu za pomocą jednego kliknięcia wybierzesz docelowy wygląd swojego forum.

Miłego korzystania życzą
twórcy phpBB
oraz ekipa Prv.pl/Grupy Pino

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/